Як обрати електромасажер?
Як обрати електромасажер?

Як обрати масажер?

Ви зважилися на покупку електромасажера, але не можете обрати який краще? Серед величезного асортименту товарів, де кожен апарат відрізняється за сферою застосування, типом масажного впливу та якістю - це дійсно непростий вибір. Сьогодні ми допоможемо вам підібрати масажер, який ідеально підійде саме для вас!

Для початку важлива причина покупки масажера. Це можуть бути проблеми зі здоров'ям, необхідність в регулярному масажі, бажання поліпшити своє самопочуття або пошук найбільш ефективного способу розслаблення. Ми розглянемо кілька видів масажного обладнання, що допоможе вам вирішити, який апарат вам потрібен.

Масажери для ніг

Це найбільш популярна категорія, адже не знайшлося ще людини, яка б не любила масаж ніг. Це не тільки приємна та розслаблююча процедура, але також і дуже корисна. Під час масажу ніг посилюється кровообіг і лімфоток, що перешкоджає утворенню застійних процесів і є профілактикою захворювань вен. Електромасажери тут мають перевагу над ручним масажем, так як їх однаково зручно використовувати під час роботи і відпочинку. Це особливо важливо для людей з сидячим, малорухливим способом життя.

Види впливу масажерів для ніг:

  • Роликові;
  • Повітряно-компресійні;
  • Розминаючі;
  • Вібраційні.

Масажери для спини і шиї

Для цієї зони виготовляється масажне обладнання в вигляді подушок або накидок на крісло. Апарати з розминаючим впливом рятують від болю в спині і шиї, знімають напругу м'язів і є профілактикою або супутнім лікуванням остеохондрозу. Вібромасажери цієї категорії більше підходять для використання в автомобілі, так як не відволікають водія під час руху і мінімізують наслідки тривалого нерухомого сидіння.

Види впливу масажерів для спини і шиї:

  • Роликові;
  • Вібраційні.

Масажери для всього тіла

Це невеликі ручні апарати, за допомогою яких можна масажувати всі ділянки тіла. Ручні масажери високої потужності користуються попитом серед професійних масажистів для розігріву пацієнтів перед основним сеансом. Апарати з постукуючим впливом ідеальні для спортивного масажу, так як вони точково масажують певні ділянки м'язів, позбавляючи їх від напруги.

Види впливу масажерів для тіла:

  • Вібраційні;
  • Постукуючі (перкусійні).

Як обрати виробника?

На сьогоднішній день, покупцеві надається величезний вибір серед виробників електромасажерів. Насправді, цей параметр не стільки важливий. Більша частина масажного обладнання в Україні виробляється в Китаї. За рідкісним винятком - в Південній Кореї. Деякі виробники позиціонують свою продукцію як товари з Німеччини або Америки. Насправді, це лише спосіб виправдати високу вартість їх обладнання. Будьте уважні і не дозволяйте себе обманювати. Перевіряйте сертифікати на масажне обладнання перед покупкою, адже в них повинна бути вказана країна виробника.

Що стосується якості, при виборі надійного масажера потрібно звертати увагу на сертифікацію і термін гарантійного обслуговування. Апарати, які реалізуються без гарантії, навряд чи прослужать вам довго.