Новинка
Масажер для ніг Zoryana Жук
rating

Масажер для ніг Zoryana Жук

6 470 грн

Кожен день наші ноги піддаються великим навантаженням незалежно від того, який спосіб життя ми ведемо - активний чи малорухливий. Якщо день насичений пішими прогулянками, то м'язи ніг страждають від..

rating

Масажер для ніг Zoryana Тарілка

5 930 грн

Zoryana Тарілка — це електромасажер для ніг з роликовим і компресійним впливом. Додаткова функція — інфрачервоний підігрів. Апарат виконує повітряно-компресійний масаж верхньої поверхні ..

rating

Масажер для ніг Zoryana Насолода Велика

11 800 грн

Масажер для ніг та гомілок Насолода Велика Це електромасажер з комплексним впливом на всю поверхню ступнів та гомілок. Він виконує глибокий розминаючий масаж в комбінації з вібрацією та інфрачервон..

Новинка
Масажер для ніг Zoryana LUX
rating

Масажер для ніг Zoryana LUX

22 180 грн

Zoryana LUX - масажер останнього покоління для щоденного масажу ніг. Апарат має великий набір функцій, завдяки чому комплексно впливає на стопу. Масажер компактний і має стриманий, стильний дизайн. ..

Знижка
Новинка
Масажер для ніг Zoryana Shiatsu
rating

Масажер для ніг Zoryana Shiatsu

4 600 грн 3 680 грн -20%

Масаж ніг - популярний спосіб оздоровлення організму. На ступнях розташовані біологічно активні точки, які впливають на роботу внутрішніх органів. Масаж пальців і стоп - оздоровлююча процедура, яка ..

Масажер для ніг при цукровому діабеті

Цукровий діабет - захворювання викликане нестачею інсуліну або його низькою активністю. За даними ВООЗ приблизно 7% всього населення планети страждають від нестачі вироблення підшлунковою залозою інсуліну, і цей відсоток збільшується з кожним роком. Актуальність проблеми цукрового діабету зростає, як і актуальність проблеми синдрому діабетичної стопи

Діабетична стопа - одне з найпоширеніших і важких ускладнення цукрового діабету. Воно проявляється в ураженні нервів, м'язів, судин і кісток стопи, яке веде до появи глибоких ран, що не загоюються та гангрени і, надалі, до ампутації кінцівки. Головна причина розвитку синдрому діабетичної стопи - порушення кровообігу на тлі цукрового діабету. Клітини тканин не отримують необхідної кількості поживних речовин і поступово або відмирають, або зазнають необоротні зміни. Пропадає чутливість стоп, ноги сильно набрякають, з'являються незначні пошкодження на шкірі, які перетворюються у виразки, що не загоюються. Саме тому дуже важливо підтримувати нормальний кровотік в кінцівках.

Масаж ніг при цукровому діабеті

Стимулювати кровообіг в ногах можна двома найбільш ефективними способами: піші прогулянки і масаж. Однак, будь-який мозоль, натертість або тріщина на стопі, отримана під час прогулянки, може призвести до незворотних наслідків. Саме тому масаж ніг при цукровому діабеті є найбезпечнішим і ефективним способом нормалізації кровообігу в кінцівках.

У 2005 році велике американське видання Рідерз Дайджест за участю асоціації ендокринологів випустили велику книгу "Беремо діабет під контроль" в якій сказано: "... варто покращувати кровообіг. Це можна робити декількома способами. Масаж є одним з них. Звичайно, можна купити додому масажер і щодня використовувати його. З метою поліпшення стану шкіри перед масажем треба змастити її регенеруючим кремом. Масаж покращує кровообіг та збуджує нервові закінчення, завдяки чому шкірні ураження проходять швидше. "," Діабетик повинен слідувати лікувальної дієті, кожен день робити масаж нижніх кінцівок, щоб поліпшити лімфодренаж і кровопостачання здорових тканин. "

Масажер ніг при діабеті

Купівля масажера для ніг, без сумніву, найкраще вкладення в здоров'я людини яка хвора на цукровий діабет. На нашому сайті ви знайдете апарати для масажу ніг різної цінової категорії і принципу дії. Це дозволить вам вибрати апарат на будь-який бюджет і вподобання в масажі.

Зателефонувавши за номером телефону +380 (50) 109-33-93 ви отримаєте компетентну консультацію від людей, які займаються масажним обладнанням вже більше 10 років. Ми допоможемо вам визначитися з вибором і докладно розповімо про кожен апарат, який вас зацікавить. На весь асортимент тм Zoryana поширюється безкоштовна доставка і гарантійне обслуговування апарату протягом трьох років.

Увага! Масажер не є медичним приладом. Не можна використовувати масажер якщо вам протипоказаний ручний масаж. Якщо у вас є сумніви щодо протипоказань, зверніться за консультацією до лікаря.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)