Новинка
Масажна подушка Zoryana Ya...
rating

Масажна подушка Zoryana Y...

1770 грн

Масажна подушка Yabluko  Це електромасажер для шиї, спини та стегон. Він підходить для домашнього та автомобільного використання. Апарат виконує розминаючий масаж за типом шиацу в комбінаці..

rating

Массажная подушка Zoryan....

3980 грн

Нефритова масажна подушка Zoryana Nefrimed  Це електромасажер по типу шиацу для спини, шиї та ніг. Відмітна особливість цієї подушки - масажні ролики з натурального нефриту. Додаткові функції - ..

Новинка
Масажер для шиї та пле...
rating

Масажер для шиї та пле......

2680 грн

Масажний комір шиацу Zoryana Універсальний апарат для масажу шиї, плечей, спини та ніг. Масажер має зручну форму у вигляді коміра і виконує роликовий масаж по типу шиацу з функцією інфрачервоного під..

Новинка
Масажна накидка Zoryana К...
rating

Масажна накидка Zoryana К...

9950 грн

Масажна накидка на крісло Quantum  Це масажер для спини, шиї та сідниць, який підходить для домашнього та автомобільного використання. Апарат виконує роликовий масаж за типом шиацу. Основна пере..

Електромасажери для спини і шиї Zoryana

Для масажу спини і шиї ідеально підходять роликові апарати по типу шиацу. Вони інтенсивно розминають м'язи, знімають напругу і спазми. Масажні ролики проходять по боках остистих відростків хребта. Саме такий масаж є відмінною профілактикою і супутнім лікуванням остеохондрозу.

Масажер в машину

Масажна подушка Zoryana Nefrimed

У комплекті до масажних подушок та накидок ТМ Zoryana йде автомобільний адаптер, який підключається через прикурювач. Він дозволяє використовувати масажер в машині. Спеціальні ремінці на задній поверхні апарату служать для закріплення його на водійському кріслі.

Масажні подушки Zoryana

Nefrimed - це універсальна масажна подушка з нефритовими роликами. Має наступні функції:

  • Масаж шиацу;
  • Вібромассаж;
  • Інфрачервоний підігрів;
  • Можливість змінювати напрямок руху роликів;
  • 2 швидкості роботи.

Zoryana "Yabluko" - це доступний та надійний масажер. Ідеально підходить для впливу на шию, спину та ноги. Виконує розминючий масаж з функцією інфрачервоного підігріву.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)