rating

Свінг-машина Zoryana Рибка

8 350 грн

Вертебральний тренажер Рибка Це апарат, який поєднує в собі свінг-машину та вібромасажер ніг з інфрачервоним підігрівом. Він потрібен для підтримки фізичної активності, реабілітації та поліпшення з..

Новинка
Масажер для очей Zoryana
rating

Масажер для очей Zoryana

3 850 грн

Масажер для очей Zoryana створений для розслаблення і зняття втоми очей. Апарат виконує повітряно-компресійний і вібраційний види масажу, а доповнює вплив функція інфрачервоного підігріву. Переваги..

rating

Тепловий наколіник Zoryana

7 260 грн

Тепловий наколіник Zoryana  Це сучасний апарат, який володіє цілющим теплом і вирішує проблему болю в суглобах. Додаткова функція - вібромасаж.  Інфрачервоне тепло працює в діапазоні від 4..

rating

Турмаліновий килим Zoryana Classic

8 340 грн

Прогріваючий килим Zoryana Classic — це 220 шестигранних пластин з натурального турмаліну, якісна оббивка, надійна електроніка і все це за доступною ціною. Апарат розроблений для ефе..

Новинка
Нефритовий килим Zoryana Long
rating

Нефритовий килим Zoryana Long

8 815 грн

Прогріваючий нефритовий килимок Zoryana Long - це мат з якісної екокожі, з вбудованим нагрівальним елементом, покритий камінням натурального нефриту. За допомогою пульта управління можна регулювати ..

rating

Апарат пасивної ходьби Zoryana Щасливі ноги

8 720 грн

Апарат Zoryana Щасливі ноги імітує рухи ніг під час ходьби без будь-яких зусиль з боку користувача. Він створений для підтримки здоров'я в тих ситуаціях, коли регулярні фізичні вправи стають неможли..

rating

Віброплатформа Zoryana Fitness Plus

22 980 грн

Вібромасажна платформа "Fitness Plus"  Це вібраційний тренажер, який впливає на всю поверхню тіла. Він призначений для фітнесу, підвищення фізичної активності та реабілітації. Завдяки інтенсив..

Тренажери для реабілітації Zoryana

Сучасне масажне обладнання активно використовується для реабілітації, як в домашніх умовах, так і в кабінетах механотерапії, приватних клініках. ТМ Zoryana пропонує українцям доступні апарати для щоденного використання. Також ми відкриті до співпраці з лікарями, мануальними терапевтами та реабілітологами. Все обладнання Zoryana проходить необхідну сертифікацію якості та безпеки.

Рекомендації до використання:

  • Відновлення пацієнтів після інсульту, важких захворювань та травм;
  • Відновлення рухливості;
  • Підвищення фізичної активності малорухомих людей;
  • Заміна фізичних вправ, ходи;
  • Нормалізація кровообігу та лімфотоку.

Перед використанням масажного обладнання для лікування будь-яких симптомів, рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Массажеры для реабилитации Zoryana

Вертебральний тренажер - свінг-машина, living energy або dynamic energy

Тренажер Zoryana "Рибка" - популярний апарат для здоров'я хребта, реабілітації та заміни фізичної активності. В результаті його використання підвищується гнучкість суглобів та хребта, нормалізується кровообіг та артеріальний тиск, підвищується фізична активність.

Тренажер пасивної ходи "Щасливі ноги"

Цей апарат копіює природні рухи ніг під час ходи, не навантажуючи внутрішні органи. Він повністю безпечний, не має протипоказань та обмежень за часом використання. Для роботи пристрою не використовується міостимуляція, вібрація або будь-які види струмів. Лікарі по всьому світі оцінили переваги цього тренажера!

Віброплатформа Zoryana

Вібраційні платформи підходять для реабілітації, підтримки фізичної активності і щоденних високоефективних тренувань. Ми пропонуємо нашим клієнтам 2 моделі, кожна з яких має 99 швидкостей роботи та високу інтенсивність роботи.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)