rating

Свінг-машина Zoryana Рибк...

5560 грн

Вертебральний тренажер Рибка Це апарат, який поєднує в собі свінг-машину та вібромасажер ніг з інфрачервоним підігрівом. Він потрібен для підтримки фізичної активності, реабілітації та поліпшення здо..

Новинка
Тепловий наколіник Zory...
rating

Тепловий наколіник Zory.....

5590 грн

Тепловий наколіник Zoryana  Це сучасний апарат, який володіє цілющим теплом і вирішує проблему болю в суглобах. Додаткова функція - вібромасаж.  Інфрачервоне тепло працює в діапазоні від 4..

rating

Віброплатформа Zoryana Fi...

14580 грн

Віброплатформа Zoryana - універсальний тренажер Це інноваційний тренажер для фітнесу, підтримки форми та корекції фігури. Принцип дії віброплатформи полягає в задіянні рефлексів тіла для тренування м..

Знижка
Новинка
Турмаліновий килим Zory...
rating

Турмаліновий килим Zory.....

10700 грн 6420 грн -40%

Прогріваючий килим Zoryana Classic - це комбінація ергономічного дизайну, надійних матеріалів і 220 шестигранних пластин з натурального турмаліну. Апарат розроблений для ефективного прогрівання всього..

rating

Апарат пасивної ходьб......

6720 грн

Апарат Zoryana Щасливі ноги імітує рухи ніг під час ходьби без будь-яких зусиль з боку користувача. Він створений для підтримки здоров'я в тих ситуаціях, коли регулярні фізичні вправи стають неможливі..

rating

Віброплатформа Zoryana Fi...

17710 грн

Вібромасажна платформа "Fitness Plus"  Це вібраційний тренажер, який впливає на всю поверхню тіла. Він призначений для фітнесу, підвищення фізичної активності та реабілітації. Завдяки інтенсивні..

Тренажери для реабілітації Zoryana

Сучасне масажне обладнання активно використовується для реабілітації, як в домашніх умовах, так і в кабінетах механотерапії, приватних клініках. ТМ Zoryana пропонує українцям доступні апарати для щоденного використання. Також ми відкриті до співпраці з лікарями, мануальними терапевтами та реабілітологами. Все обладнання Zoryana проходить необхідну сертифікацію якості та безпеки.

Рекомендації до використання:

  • Відновлення пацієнтів після інсульту, важких захворювань та травм;
  • Відновлення рухливості;
  • Підвищення фізичної активності малорухомих людей;
  • Заміна фізичних вправ, ходи;
  • Нормалізація кровообігу та лімфотоку.

Перед використанням масажного обладнання для лікування будь-яких симптомів, рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Массажеры для реабилитации Zoryana

Вертебральний тренажер - свінг-машина, living energy або dynamic energy

Тренажер Zoryana "Рибка" - популярний апарат для здоров'я хребта, реабілітації та заміни фізичної активності. В результаті його використання підвищується гнучкість суглобів та хребта, нормалізується кровообіг та артеріальний тиск, підвищується фізична активність.

Тренажер пасивної ходи "Щасливі ноги"

Цей апарат копіює природні рухи ніг під час ходи, не навантажуючи внутрішні органи. Він повністю безпечний, не має протипоказань та обмежень за часом використання. Для роботи пристрою не використовується міостимуляція, вібрація або будь-які види струмів. Лікарі по всьому світі оцінили переваги цього тренажера!

Віброплатформа Zoryana

Вібраційні платформи підходять для реабілітації, підтримки фізичної активності і щоденних високоефективних тренувань. Ми пропонуємо нашим клієнтам 2 моделі, кожна з яких має 99 швидкостей роботи та високу інтенсивність роботи.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)