rating

Свінг-машина Zoryana Рибк...

5560 грн

Вертебральний тренажер Рибка  Це апарат, який поєднує в собі свінг-машину та вібромасажер ніг з інфрачервоним підігрівом. Він потрібен для підтримки фізичної активності, реабілітації та поліпшен..

Новинка
Тепловий наколіник Zory...
rating

Тепловий наколіник Zory.....

5590 грн

Тепловий наколіник Zoryana  Це сучасний апарат, який володіє цілющим теплом і вирішує проблему болю в суглобах. Додаткова функція - вібромасаж.  Інфрачервоне тепло працює в діапазоні від 4..

rating

Віброплатформа Zoryana Fi...

14580 грн

Вібромасажна платформа Fitness  Це електричний тренажер для фітнесу, підтримки форми та реабілітації. Платформа підходить для комплексних тренувань на всі групи м'язів. Невеликі розміри роблять ..

Новинка
Віброплатформа Zoryana Fit...
rating

Віброплатформа Zoryana Fi...

17710 грн

Вібромасажна платформа "Fitness Plus"  Це вібраційний тренажер, який впливає на всю поверхню тіла. Він призначений для фітнесу, підвищення фізичної активності та реабілітації. Завдяки інтенсивні..

Новинка
Тренажер пасивної ход...
rating

Тренажер пасивної ход......

6720 грн

Апарат пасивної ходи Щасливі ноги  Це тренажер, який імітує рухи ніг під час ходи. Вплив відбувається за рахунок двох рухомих платформ, які по черзі переміщують ноги пацієнта.  Апарат має ..

Тренажери для реабілітації Zoryana

Сучасне масажне обладнання активно використовується для реабілітації, як в домашніх умовах, так і в кабінетах механотерапії, приватних клініках. ТМ Zoryana пропонує українцям доступні апарати для щоденного використання. Також ми відкриті до співпраці з лікарями, мануальними терапевтами та реабілітологами. Все обладнання Zoryana проходить необхідну сертифікацію якості та безпеки.

Рекомендації до використання:

  • Відновлення пацієнтів після інсульту, важких захворювань та травм;
  • Відновлення рухливості;
  • Підвищення фізичної активності малорухомих людей;
  • Заміна фізичних вправ, ходи;
  • Нормалізація кровообігу та лімфотоку.

Перед використанням масажного обладнання для лікування будь-яких симптомів, рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Массажеры для реабилитации Zoryana

Вертебральний тренажер - свінг-машина, living energy або dynamic energy

Тренажер Zoryana "Рибка" - популярний апарат для здоров'я хребта, реабілітації та заміни фізичної активності. В результаті його використання підвищується гнучкість суглобів та хребта, нормалізується кровообіг та артеріальний тиск, підвищується фізична активність.

Тренажер пасивної ходи "Щасливі ноги"

Цей апарат копіює природні рухи ніг під час ходи, не навантажуючи внутрішні органи. Він повністю безпечний, не має протипоказань та обмежень за часом використання. Для роботи пристрою не використовується міостимуляція, вібрація або будь-які види струмів. Лікарі по всьому світі оцінили переваги цього тренажера!

Віброплатформа Zoryana

Вібраційні платформи підходять для реабілітації, підтримки фізичної активності і щоденних високоефективних тренувань. Ми пропонуємо нашим клієнтам 2 моделі, кожна з яких має 99 швидкостей роботи та високу інтенсивність роботи.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)