Співробітництво

Ласкаво просимо на офіційний сайт компанії Zoryana!

Ми займаємося продажем масажного обладнання і відкриті для співпраці з будь-якими видами бізнесу. Серед наших представників острівці здоров'я, магазини масажного обладнання, медтехніки, санаторії, лікарі, професійні масажисти і кабінети апаратного масажу.

Для кожного з наших партнерів ми підібрали найбільш зручну схему роботи. Зі свого боку, ми надаємо рекламні матеріали, офіційні документи і сертифікати на обладнання, а також беремо на себе всі гарантійні зобов'язання.

  • Для лікарів, масажистів і мануальних терапевтів передбачені знижки і спеціальні оптові ціни. Ви можете пропонувати наше обладнання своїм клієнтам, тим самим збільшуючи свій прибуток без особливих зусиль.

  • Якщо ви маєте в своєму розпорядженні торгове приміщення, яке може бути використане для організації шоуруму, острівця здоров'я або кабінету апаратного масажу, то вам неодмінно варто стати нашим партнером. Такий формат бізнесу надасть вам необмежені можливості для заробітку і підтримку з боку нашої компанії.

  • Для власників інтернет-магазинів медтехніки, масажного або спортивного обладнання, ми пропонуємо систему роботи по системі дропшипінг. Зі свого боку, ми гарантуємо оперативну доставку обладнання та прозору політику ціноутворення.

Навіть якщо ви тільки починаєте бізнес і зацікавлені в партнерстві, зв'яжіться з нами. Ми впевнені, що зможемо підібрати максимально комфортну форму роботи і налагодити співпрацю.

Як стати партнером?

Ви можете зателефонувати нам за номером 0501093393. Також ви можете задати будь-які ваші питання через Viber, Telegram або написавши нам на пошту - zoryana.massager@gmail.com.

Ми старанно працюємо, щоб забезпечити нашим партнерам стабільну взаємодію і завжди готові надати підтримку. Ми віримо, у нас з вами вийде відмінна команда.

З повагою, команда Zoryana