Новинка
Масажер для ніг  Zoryana Н...
rating

Масажер для ніг Zoryana ...

5370 грн

Масажер для ніг Насолода Нова  Це нова модель масажера для ніг та гомілок з використанням сучасних технологій. Бічні механізми цього апарату створені з нового покоління термопластичного матеріал..

rating

Масажер для ніг Zoryana Н...

4120 грн

Масажер для ніг "Насолода"  Це одна з найбільш популярних моделей роликових масажерів для ніг. Апарат виконує масаж за типом шиацу в комбінації з розминаючим впливом бічними валиками. Його також..

Новинка
Масажер для ніг Zoryana Т...
rating

Масажер для ніг Zoryana Т...

4160 грн

Масажер для ніг Тарілка  Це електромасажер для ніг з роликовим та компресійним впливом. Додаткова функція - інфрачервоний підігрів. Апарат виконує повітряно-компресійний масаж верхньої поверхні ..

rating

Масажер для ступнів Zor.....

3510 грн

Масажер для ступнів Shiatsu  Це електромасажер ступнів за типом шацу, робоча поверхня якого складається з 16-ти масажних роликів. Додаткова функція - вбудований інфрачервоний підігрів.  &n..

Новинка
Масажер для ніг Zoryana Н...
rating

Масажер для ніг Zoryana Н...

11350 грн

Масажер для ніг та гомілок Насолода Велика  Це електромасажер з комплексним впливом на всю поверхню ступнів та гомілок. Він виконує глибокий розминаючий масаж в комбінації з вібрацією та інфраче..

Масажери для ніг Zoryana

Масажер для ніг Zoryana Блаженство Насолода

Інтернет-магазин Zoryana пропонує покупцям електромасажери ніг під будь-які потреби. Серед асортименту апарати для всієї поверхні стопи, щиколоток та гомілок.

Функції масажерів ніг Zoryana:

  • Роликовий масаж шиацу;
  • Повітряна компресія;
  • Розминаючі бічні валики;
  • Інфрачервоний підігрів;
  • Вібромасаж.

Zoryana - кращі масажери ніг на ринку України

Моделі, представлені на нашому сайті, створені з використанням сучасних матеріалів та широким розмаїттям функцій. Ми впевнені в якості своєї продукції, тому надаємо 3 роки офіційної гарантії на кожен апарат. Сертифікати безпеки йдуть в комплекті з масажером. Безкоштовна доставка по Україні в будь-яке відділення Нової Пошти!Масажер для ніг Тарілка Zoryana

Роликові масажери для ніг Zoryana

Роликові апарати виконують розминаючий масаж, копіюючи вплив масажу шиацу та рефлексотерапії. Спеціальні округлі ролики масажують певні ділянки підошви стопи. Такий вплив позбавляє м'язи від напруги, знімає спазми та втому.

Повітряно-компресійні масажери

Вони впливають за рахунок спеціальних подушок, які створюють рівномірний тиск на поверхню ніг при наповненні повітрям. Такий масаж сприятливо впливає на серцево-судинну систему, нормалізує кровообіг та є відмінною профілактикою захворювань вен.

Масажери з бічними валиками

Бічні масажні механізми копіюють вплив тайського масажу ніг. Вони одночасно розминають стопу або гомілку з двох сторін, знімаючи напругу та втому.

Вібромасажери ніг

Такий масаж глибоко проникає в тканини, підсилює кровообіг та знімає відчуття втоми.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)