Найкраща масажна накидка від болю в спині — Zoryana Nefrimax

Найкраща масажна накидка від болю в спині — Zoryana Nefrimax

Електричний масажер у вигляді накидки на крісло — найкраще рішення проблеми болю в спині. Апарат дозволяє насолодитися масажем в будь-який зручний час і не виходячи з дому. Це позбавляє вас від необхідності записуватися на сеанс до масажиста і терпіти біль в спині аж до самого візиту. А якщо біль турбує вас часто, покупка навіть найдорожчого масажера виявиться вигіднішою, ніж візити в масажний кабінет. Особливо тому, що термін служби сучасних масажерів досягає декількох років.

Але і масажери бувають різні. І щоб ви не витрачали час на пошук ідеального варіанту, ми вже знайшли його за вас. Для позбавлення від болю в спині найкраще підійде масажер Zoryana Nefrimax, який поєднує в собі високу якість і всі необхідні функції, а також відповідає індивідуальним потребам кожного користувача.

Масаж шиацу від болю в спині

Для ефективного масажу спини в накидку Zoryana Nefrimax вбудовані сучасні роликові механізми. Шляхом їх обертання, апарат виконує розминаючий роликовий масаж, що копіює вплив японського точкового масажу шиацу.

Техніка шиацу передбачає використання пальців, долонь і особливо великих пальців рук для натискання на м'язи та їх розминання. Саме за таким принципом і працюють сучасні роликові електромасажери.

Роликовий масаж виконують і інші масажери для спини, але модель Zoryana Nefrimax має додаткові можливості, які виділяють саме цей апарат серед інших. По-перше, це збільшена область масажу, бо роликовий механізм рухається по всій поверхні спини, розминаючи кожну її ділянку. Це величезна перевага масажера Nefrimax, адже далеко не всі масажні накидки повністю масажують спину, а масажні подушки і зовсім впливають тільки на одну ділянку за раз.

А по-друге, у разі, якщо біль в спині сконцентрована в одній конкретній ділянці, масажна накидка Nefrimax дозволяє зафіксувати розминаючий механізм на одному місці для більш ефективного опрацювання саме цієї зони.

Найкраща масажна накидка від болю в спині — Zoryana Nefrimax

Витягнення хребта

Модель Nefrimax має режим витягнення хребта, під час якого ролики лінійно рухаються по спині вгору-вниз, надаючи при цьому тиск. Такий вплив усуває спазми мускулатури та вивільняє затиснуті корінці нервів.

У цьому режимі можливе налаштування відстані між роликами, внаслідок чого вони рухаються по спині далі або ближче до хребта.

Найкраща масажна накидка від болю в спині — Zoryana Nefrimax

Масажна накидка з нефритовими каменями

Ролики масажної накидки Zoryana Nefrimax зроблені з нефриту. Також апарат має функцію інфрачервоного підігріву, який розігріває нефритові камені до 40 градусів. Нефрит відмінно передає тепло, набагато краще звичайного пластика, що робить масаж максимально приємним.

Підігрів сприяє зняттю болю в спині, адже тепло ефективно знімає м'язові спазми. Крім цього, масаж нефритовими каменями здатний зняти біль і вилікувати розтягнення, забої, вивихи.

Найкраща масажна накидка від болю в спині — Zoryana Nefrimax

Масаж спини вдома, в офісі та в автомобілі

Масажна накидка — ваш персональний масажист, який завжди поруч. Апарат можна розмістити на диван, в офісне крісло або на сидіння автомобіля. Також його можна надійно зафіксувати еластичною резинкою, яка прикріплена до корпусу. А для тих, хто часто подорожує, в комплекті з масажером передбачена сумка-чохол для зручного транспортування.

Як і всі електромасажери, масажна накидка Nefrimax працює від мережі, але також в комплекті є адаптер для підключення масажера через автомобільний прикурювач.

Найкраща масажна накидка від болю в спині — Zoryana Nefrimax

Інші переваги

  • Вібрація в сидінні масажера
  • Пульт керування
  • Знімна накладка для щадного масажу
  • Якісна оббивка
  • Надійні матеріали механізмів
  • 36 місяців гарантії

Масажер Zoryana Nefrimax вирішує проблему болю в спині максимально приємним способом. Різноманітність функцій та гнучке керування роблять апарат універсальним, що гарантує його ефективне використання для кожного користувача. А також масажер допоможе розслабитися, відпочити та зняти втому.

Замовте масажер Zoryana Nefrimax і біль в спині більше не потурбує вас!