Масажеры Zoryana - 10 років на ринку України

Масажеры Zoryana - 10 років на ринку України

Нам 10 років!

ТМ Zoryana святкує свій десятий день народження! У зв'язку з цим ми хотіли б розповісти про нашу компанію, тонкощі роботи і плани на майбутнє.


Як все починалося

Zoryana - це українська компанія, яка з'явилася в 2008 році з надією зробити якісне масажне обладнання доступним для кожного. Стартовий асортимент складав дві позиції, але наша продукція сподобалася людям, і це дало нам натхнення працювати і розвиватися. На початку була всього одна накидка і масажер для ніг, а після них все почалось: професійні масажери, апарати для реабілітації, вібротренажери для фітнесу, масажні подушки та сучасні масажери ступнів.

 

Зараз наш асортимент складається з 14 товарів і скоро очікується чергове поповнення. Ми впроваджуємо культуру здорового способу життя серед українців, Використовуючи для цього різні за призначенням і типом впливу масажні апарати. Кожен день у нас з'являються нові ідеї, які, за короткий час, втілюються в нових і унікальних моделях масажерів.

 

 

Як ми працюємо

На всі наші товари поширюються однакові умови покупки:

  1. Безкоштовна доставка;
  2. Кілька способів оплати на вибір;
  3. Офіційна гарантія на 3 роки;
  4. Подарунок - масажер "Мурашка".

Гарантію на кожен товар ми надаємо в обов'язковому порядку. Кожен покупець отримує гарантійний талон з найменуванням товару, датою покупки, логотипом магазину і мокрою печаткою. І так, печатку ми ставимо вручну на кожен талон і товарний чек.

Ми працюємо прозоро. Кожен масажер Zoryana супроводжується сертифікатом, який підтверджує якість і безпеку обладнання.

 

Наші покупці

Ми багато працюємо заради того, щоб кожен клієнт був задоволений покупкою. Також масажер - це ідеальний подарунок для близьких, і ми робимо все для того, щоб він викликав тільки приємні емоції.

Ми завжди раді, коли клієнти телефонують зі словами подяки і пишуть відгуки. Ваша думка не просто важлива для нас, вона допомагає нам вдосконалюватися.

 

Якщо хочете купить щось прямо зараз - подивіться товари на сайті і зробіть замовлення онлайн. А якщо вам важливо побачити все на власні очі - чекаємо вас в Харкові за адресою проспект Перемоги 75В.

 

Дякуємо, що обираєте масажери Zoryana!