Огляд на новинку - масажну накидку Zoryana Nefrimax

Огляд на новинку - масажну накидку Zoryana Nefrimax

Краща масажна накидка з нефритом - Zoryana Nefrimax

Після неймовірної популярності і величезної кількості позитивних відгуків на масажер Zoryana Nefrimed ми задумалися про розширення асортименту апаратів з нефритом. І ось, нарешті, ми можемо з радістю представити вашій увазі новинку - масажну накидку Zoryana Nefrimax. Апарат поєднує в собі все найнеобхідніше, що має бути в кращій масажній накидці. Поговоримо докладніше про новинку.

Роликова масажна накидка Zoryana Nefrimax

Основою накидки є жорсткий каркас, на якому розташовані нефритові ролики. Верхній чохол виконаний з м'якої, зносостійкої екокожі і сітки, яка добре пропускає інфрачервоне тепло. Масажні ролики рухаються по всій довжині хребта від попереку до шийного відділу. Додаткова м'яка накладка дозволить вам самостійно регулювати інтенсивність масажу. У сидінні накидки розташовані вібраційні механізми, які запускаються за допомогою пульта управління. Потужні лампи інфрачервоного світла швидко нагрівають нефритові ролики і збільшують оздоровчий ефект від масажу.

Накидка Zoryana Nefrimax має безліч функцій і ручних налаштувань, щоб навіть найвимогливіший користувач отримав задоволення від масажу.

Особливості масажної накидки Zoryana Nefrimax

  • Види масажу. Накидка може виконувати 2 види масажу - розминаючий масаж по типу шиацу та витягуючий. Масаж по типу шиацу ефективно опрацьовує м'язи спини і акупунктурні точки, які на ній розташовані. Витягуючий масаж вирівнює хребет, опрацьовує м'язи, які його тримають і збільшує відстань між хребцями.
  • Таймер. Дозволяє виставити бажаний час масажу (10, 15 або 20 хвилин).
  • Інфрачервоне світло. Нагріває нефритові ролики, яким здійснюється масаж. Завдяки цьому з'являється ефект масажу гарячим камінням (стоунтерапія).
  • Вибромассаж. Вібромасаж допоможе вам розслабитися і налаштуватися на сеанс.
  • Область масажу. За допомогою пульта управління ви можете вибрати ділянку спини, яка буде масажуватися (верхня, нижня або вся спина).
  • Відстань між роликами. Під час витягуючого масажу ви можете регулювати наближеність роликів до хребта (всього 8 положень).
  • Напрямок роликів. Ви можете змінювати напрямок руху роликів (за годинниковою стрілкою і проти годинникової стрілки).
  • Можливість використання лежачи. Конструкція масажера дозволяє використовувати його в лежачому положенні.
  • Використання в машині. У комплект з накидкою входить автомобільний адаптер, завдяки якому можна використовувати масажер в машині.

Найкраща масажна накидка<

Підводячи підсумки огляду, ми можемо з упевненістю сказати, що Zoryana Nefrimax - найкраща накидка з нефритовими роликами. Всього за 15 хвилин розминаючого масажу ви відчуєте неймовірну легкість і прилив сил. Витягючий масаж, в свою чергу, допоможе вам розслабитися в кінці дня, поліпшить якість сну та зніме стрес. У комплексі з вібромасажем і інфрачервоним підігрівом сеанс масажу не тільки поліпшить ваше загальне самопочуття, але надасть потужний оздоровчий ефект.

Якщо ви хочете замовити масажну накидку Zoryana Nefrimax або у вас залишилися питання - просто зателефонуйте за номером телефону +380 (50) 109-33-93. Наші компетентні менеджери обов'язково вам допоможуть.