Знижки до Дня всіх закоханих від Zoryana

Знижки до Дня всіх закоханих від Zoryana

Розділіть комфорт з тими, хто вам небайдужий. Подаруйте коханій людині можливість відпочити після важкого дня не виходячи з дому. А саме для цього і потрібен масажер!

Ми раді повідомити, що у нас діють знижки на масажери Zoryana до Дня всіх закоханих. Акція триватиме до 15 лютого 2021 року, тож не пропустіть свій шанс придбати ідеальний подарунок своїй половинці за привабливою ціною.

Знижка 20% на вібромасажер Zoryana Medica

Цей масажер незмінно користується популярністю, адже він є надзвичайно універсальним. Масажер створений для масажу всього тіла, має гнучке налаштування інтенсивності та 4 види насадок. Все це дозволяє налаштувати сеанс масажу під індивідуальні потреби кожного користувача.

Цим масажером можна як масажувати один-одного, так і використовувати його самостійно, адже він має ергономічний дизайн, невелику вагу та досить довгу ручку.

На честь Дня всіх закоханих у вас є можливість придбати масажер Zoryana Medica зі знижкою 20%. Звичайна ціна масажеру складає 2170 гривень, але до 15 лютого ви можете купити його усього за 1735 гривень.

Знижки до Дня всіх закоханих від Zoryana

Знижка 35% на масажер для ніг Zoryana Насолода Велика

Це масажер для всієї поверхні ніг — від кінчиків пальців, до литок. Апарат комбінує роликовий масаж шиацу, розминаючі рухи, вібрацію та інфрачервоний підігрів.

Щоденний масаж ніг допомагає позбутись від неприємних відчуттів, відпочити та покращити якість сну. А масажер такого рівня здатний повністю замінити сеанси масажу ніг у професійного масажиста.

Знижка на масажер Zoryana Насолода Велика складає цілих 35%! Звичайна його вартість складає 11350 гривень, але до 15 лютого у вас є шанс отримати цей масажер лише за 7370 гривень. Не пропустіть!

Знижки до Дня всіх закоханих від Zoryana

Також на нашому сайті ви знайдете й інші моделі масажерів для ніг, спини, шиї та всього тіла. На весь асортимент поширюється безкоштовна доставка та офіційна гарантія на 36 місяців.

Подаруйте вашим коханим масажер Zoryana та насолоджуйтесь щоденним масажем разом!