Турманієвий килим — протипоказання до використання
Про користь прогрівання більшість з нас чули ще в дитинстві. Як і раніше, цю процедуру так само виконують в поліклініках для боротьби респіраторними захворюваннями та гайморитом. Крім цього, теплова терапія — це чудовий спосіб зняти больові симптоми при проблемах опорно-рухової системи. Наприклад при артритах, артрозах, реабілітації після перелому, травми і так далі.
Величезний плюс, що для сучасної людини більше немає необхідності відвідувати поліклініку для курсу прогрівання, адже гріючі пристрої для домашнього застосування вже давно доступні у вільному продажі. Яскравий приклад — турманієвий килим з підігрівом. Він підключається до мережі та нагріває керамічні пластини на поверхні до необхідної вам температури. Такі килимки стали справжнім порятунком для людей зі слабким імунітетом і при хронічних болях в суглобах. Але, крім цього, їх також можна використовувати для зігрівання під час сну і відпочинку в прохолодних приміщеннях.
Якщо ви хочете купити турманієвий килим, важливо спершу переконатися у відсутності протипоказань, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю. Їх повний перелік ви знайдете нижче.
Турманієвий килим — протипоказання
- Онкологія, доброякісні та злоякісні пухлини.
- Підвищена температура при ГРВІ та грипі.
- Серцево-судинна недостатність, гостра ішемія міокарда, аневризма.
- Гнійні процеси будь-якої локалізації, некроз тканин, трофічні виразки, гангрена при цукровому діабеті.
- Гіпертонія (підвищений тиск).
- Захворювання органів таза. Наприклад, міоми матки, запалення яєчників і т.д.
- Запалення внутрішніх органів, кісткової тканини, кровоносних або лімфатичних судин.
- Відкриті рани, алергічні висипання, грибок або виразки шкірних покривів.
- Захворювання крові та венозної системи, варикоз, ймовірність тромбозу або внутрішніх крововиливів.
- Втрата або зниження чутливості.
- Наявність кардіостимулятора і штучних суглобів.
- Вагітність після першого триместру.
Якщо через ваш стан здоров'я лікар заборонив вам сеанси теплової терапії, прогрівання, відвідування лазень або саун, то користуватися турманієвим килимком вам теж заборонено.
Коли турманієвий килим може завдати шкоди
Крім протипоказань є загальні правила експлуатації турманієвого килиму, недотримання яких може завдати шкоди вашому здоров'ю.
Більшість турманієвих килимів нагріваються до 70 градусів, але таку температуру не можна використовувати регулярно. Прямий контакт тіла з дуже гарячою керамікою або так звані лікувальні припікання можуть спровокувати опік або подразнення. Це особливо небезпечно для людей з порушеною чутливістю. Оптимальний температурний режим роботи килимка — від 30 до 50 градусів.
Не варто забувати, що турманієвий килим працює від електрики. Як і з іншою побутовою технікою, при використанні килима потрібно дотримуватися правил безпеки.
- Коли сеанс на апараті закінчено, обов'язково відключіть його від електромережі.
- Не можна зберігати килим в приміщенні з підвищеною вологістю, під прямими сонячними променями, поруч з обігрівачем або каміном.
- Слідкуйте, щоб на поверхню пристрою та на адаптер не потрапляла рідина, не чіпайте його вологими руками.
- Не кладіть пульт управління на поверхню килима під час роботи. Через його перегрів можливе ураження електричним струмом або пожежа.
- Якщо ви помітили якісь збої в роботі апарату, запах диму або іскру, припиніть сеанс і зверніться в сервісний центр.
- Не можна самостійно розбирати деталі пристрою, ремонтувати або модернізувати його без необхідної кваліфікації.
Важливо! Якщо турманієвим килимом користуються діти або люди з обмеженими фізичними можливостями, вони повинні знаходитися під наглядом людини, яка несе відповідальність за їх безпеку.
Реакція тіла і шкіри на тепло індивідуальна. Тривалість і температура прогрівання залежить від ваших персональних відчуттів і місця впливу. Якщо під час використання турманієвого килимка ви відчули дискомфорт, запаморочення, погіршення самопочуття, то негайно припиніть сеанс і зверніться за консультацією до лікаря.
Якісний турманієвий килим — гарантія безпеки
Вибирайте тільки якісний товар, адже під час роботи турманієвий килим безпосередньо контактує з тілом людини. Водночас апарат ще і підключений до електромережі.
На якість впливають матеріали оббивки, керамічних пластин і електроніки. Неякісний килим від невідомого виробника може мати неприємний запах при нагріванні, що може завдати шкоди здоров'ю, особливо для астматиків. Дешеві матеріали нерідко викликають висип або подразнення, а погана електроніка — це завжди ризик ураження електричним струмом чи навіть пожежі.
Щоб захистити себе і свою сім'ю обирайте перевірених виробників. Ми рекомендуємо турманієвий килим Zoryana Classic. Він виконаний з якісних складових, а ще має всі необхідні функції та комплектацію. Килим Zoryana Classic пройшов сертифікацію якості та безпеки. При бажанні, кожен клієнт може отримати копію висновку санітарно-епідеміологічної експертизи у продавця. Також гарантійний термін на цю модель триває 36 місяців, що забезпечить довгу службу пристрою. І все це за доступною ціною!
Висновок щодо протипоказань
Можна підбити підсумки, що якщо у вас немає протипоказань, то можете сміливо купувати турманієвий килим. Він стане вашим надійним помічником в боротьбі з болем, м'язовим перенапруженням і спазмами.
Щоб уникнути шкоди для здоров'я дотримуйтесь техніки безпеки і стежте за своїм самопочуттям. Використання турманієвого килиму має приносити тільки приємні відчуття. Якщо ви погано почуваєтесь під час прогрівання або у вас є будь-які питання щодо протипоказань, зверніться за консультацією лікаря.