Zoryana Тарілка — лімфодренажний масажер для ніг

Zoryana Тарілка — лімфодренажний масажер для ніг

Лімфодренажний масаж — це спеціальна техніка масажу для стимуляції лімфотоку. У тілі людини лімфа рухається від кінчиків пальців рук і ніг до грудного лімфатичного протоку. Це відбувається за рахунок скорочення прилеглих м'язів і наявності клапанів у лімфатичних судинах, які запобігають зворотному ходу рідини — рефлюксу.

За лімфоток головним чином відповідає діафрагма. Під час фізичних вправ і при глибокому диханні «животом» амплітуда руху діафрагми збільшується, шляхом чого і поліпшується циркуляція лімфи в організмі.

Порушення відтоку лімфи провокує її застій, що є однією з найбільш частих причин утворення набряків. Це пов'язано з тим, що лімфатична система служить для транспортування білків, води, солей, токсинів і метаболітів з тканин в кров для подальшої утилізації. Коли лімфоток порушений, лімфа, надлишкова рідина та інші продукти обміну накопичуються в тканинах і міжклітинному просторі. Так і з'являється набряк.

Для позбавлення від лімфатичних набряків і поліпшення лімфотоку ми рекомендуємо щодня використовувати масажер для ніг Zoryana Тарілка. Про нього ми і поговоримо в цій статті.

Zoryana Тарілка — принцип роботи

За своєю формою масажер віддалено нагадує літаючу тарілку, за що він і отримав свою назву. На передній частині пристрою знаходиться два отвори для ніг і панель управління.

Лімфодренажний масажер для ніг Zoryana Тарілка

Масажер для ніг Zoryana Тарілка виконує відразу три види впливу:

  • Роликовий масаж типу шиацу.
  • Повітряно-компресійний масаж.
  • Підігрів.

Роликовий масаж розминає підошву стопи шляхом обертання масажних механізмів — роликів. Ефект від такого впливу подібний ручній техніці масажу шиацу, яка заснована на натисканні та подальшому розминанні м'язів.

Розминаючи ноги, ролики виконують знеболювальну функцію, а також знімають спазми. Такий масаж ефективний для зняття неприємних відчуттів, позбавлення від втоми та відчуття тяжкості ніг. Крім цього, він підсилює кровообіг.

Компресійний масаж служить якраз таки для лімфодренажу. У верхній частині масажеру Zoryana Тарілка знаходяться повітряні камери, які то наповнюються повітрям, то здуваються. Стиснене повітря всередині цієї камери тисне на стопи зверху.

Ритмічний тиск стисненим повітрям витісняє надлишки лімфи з міжклітинного простору і сприяє її просуванню вгору по лімфатичних судинах. В результаті, навіть за один сеанс лімфодренажний масажер допомагає зменшити набряклість ніг.

У свою чергу, інфрачервоний підігрів сприяє розслабленню і створює ефект теплих рук масажиста. Особливо корисна ця функція для тих, у кого постійно мерзнуть кінцівки. За бажанням підігрів можна відключати.

Лімфодренажний масажер для ніг Zoryana Тарілка

Режими роботи лімфодренажного масажера Zoryana Тарілка

Апарат має три масажні програми. Перша і друга відрізняються лише напрямком руху масажних роликів. При виборі третьої програми ролики відключаються, працює тільки компресійний масаж.

Також модель Zoryana Тарілка має три ступені інтенсивності масажу. Ця функція робить масажер більш універсальним і дозволяє налаштувати сеанс під індивідуальні побажання кожного користувача.

Рекомендований час одного сеансу — від 15 до 30 хвилин. Тривалість процедури налаштовується окремою кнопкою, а час, що залишився до завершення сеансу показується на дисплеї.

Ергономічна, обтічна форма масажеру робить його компактним, що не створює труднощів з його зберіганням. Знімні тканинні чохли можна прати в пральній машині. Це дозволяє підтримувати чистоту масажеру навіть якщо їм регулярно користуються всі члени сім'ї.

Використовувати лімфодренажний масажер для ніг Zoryana Тарілка дуже легко і приємно. Він ефективно знімає біль в ногах, покращує лімфо і кровообіг, а також дозволяє розслабитися і поліпшити якість сну. Домашній масажер з функцією повітряно-компресійного впливу просто незамінний при регулярних набряках ніг!

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете замовити лімфодренажний масажер для ніг Zoryana Тарілка, телефонуйте +380501093393.